To sme teda dopadli

Autor: Matej Hospodár | 24.3.2010 o 0:05 | (upravené 24.3.2010 o 8:21) Karma článku: 25,25 | Prečítané:  11251x

Pán premiér Fico dnes obvinil pani Radičovú z plagiátorstva. Vraj ukradla slogan českým komunistom chránený ochrannou známkou. To sme teda dopadli. Docent JUDr. Robert Fico CSc. nechápe a rozpráva hlúposti ako absolvent zvláštnej školy.

1. Autorom sloganu je reklamná agentúra a nie pani Radičová, ergo nemohla nič ukradnúť, pán docent doktor práv, kandidár vied.

2. Ochranný slogan KSČM chránený ochrannou známkou je chránený v Českej republike, nie na Slovensku, pán docent doktor práv, kandidát vied. Vzájomne si nemôžu konkurovať zo zákona a preto nemôže dôjsť ani k ich zámene na trhu.

3. Slogan „S lidmi pro lidi" nie je identický so sloganom „Ako chceme žiť? S ľuďmi a pre ľudí" Aby to pochopil aj docent doktor práv a kandidát vied, líši sa jazykom, obsahom, typom a farbou písma. Pre pána premiéra zvlášť uvádzam konkrétny príklad. Značka Apple nie to isté, ako značka JABLKO. Značka AAuto nie je to isté ako značka AAAuto. Všetky môžu byť chránené ochrannou známkou pán docent doktor práv, kandidát vied.

4. Podľa zákona č. 441/2003 Sb. Českej republiky, § 1 „Ochrannou známkou může být za podmínek stanovených tímto zákonem jakékoliv označení schopné grafického znázornění, zejména slova, včetně osobních jmen, barvy, kresby, písmena, číslice, tvar výrobku nebo jeho obal, pokud je toto označení způsobilé odlišit výrobky nebo služby jedné osoby od výrobků nebo služeb jiné osoby." Ak pán premiér nie spôsobilý rozlíšiť českú KSČM od slovenskej SDKÚ, je to len a len jeho intelektuálny hendikep a s tým už nikto nič neurobí.

5. Česká KSČM používa dve čerešničky graficky identické ako používala slovenská SDĽ, ktorej podpredsedom bol nejaký docent JUDr. Robert Fico, CSc. Dokonca v rovnakom čase. Otázka znie, kto koho okradol. Tak to ste teda dopadli, súdruhovia, to ste teda dopadli.

6. Parafrázujem pána premiéra. (Prepáčte mi Ficov slovosled.) „Nás prekvapuje, vážené dámy a páni, že líder SMERu volebný, ktorý nemá problém klamať a klame, teda pán Fico, aby som bol presný, sa asi 24 hodín spätne necháva na Slovensku v obrovskom množstve počuť na obrazovkách, že SDKÚ prala špinavé peniaze, ak Úrad pre oznamovanie prania špinavých peňazí vo Švajčiarsku začal konanie na základe podozrivých bankových prevodoch v obchode medzi firmou Interblue Group a Vládou Slovenskej republiky, ktorej predsedom je nejaký Róbert Fico."

7. Malý test inteligencie pre premiéra SR a jeho voličov.

Pán premiér, čo myslíte, koho z 350 000 nezamestnaných zaujímajú vaše hlúpe drísty?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Do rekreačného sídla papalášov politici už takmer nechodia

V Častej–Papierničke boli minulý rok ubytovaní len dvaja poslanci, zariadenie viac využívajú zamestnanci Kancelárie NR SR a verejnosť.

EKONOMIKA

Dali sa odhaliť na internete. SIS sa zbavila prvej budovy

Ministerstvo vnútra tam chcelo byty pre zamestnancov v ťažkej životnej situácii.

DOMOV

Z armády odchádza na protest skúsený generál

Generálporučík Macko je jediný Slovák, ktorý riadil základňu NATO.


Už ste čítali?